На Прикарпатті голову територіальної виборчої комісії підозрюють у вчиненні незаконних дій

Кримінал

Слідчі Яремчанського відділення поліції за фактом приховування круглої печатки «Яремчанської міської територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Івано-Франківської області» відкрили кримінальне провадження.


Про це повідомили в Поліція Івано-Франківської області.

У вчиненні незаконних дій підозрюється голова територіальної виборчої комісії.

В ході досудового розслідування встановлено, що голова Яремчанської міської територіальної виборчої комісії у період часу з 2 по 8 грудня поточного року незаконно, всупереч чинному законодавству забрав з сейфу та приховав круглу печатку ТВК.
У подальшому підозрюваний на зв’язок не виходив, не повідомляв своє місце перебування та місце знаходження печатки, чим унеможливив проведення подальших засідань ТВК і сесії Яремчанської міської ради.
Правоохоронці допитали всіх членів ТВК, провели обшуки за місцем проживання підозрюваного та провели ряд слідчих дій.
Слідчі зібрали достатньо доказів і повідомили голові про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 158-3 (Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, виборчої скриньки, списку виборців) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Поліція Івано-Франківщини нагадує, що за порушення виборчого законодавства передбачена відповідальність і кожний громадянин перед законом рівний, незалежно від статусу.Переглядів: 525
banner