На Прикарпатті компанія перемогла у тендері на капітальний ремонт вулиці

Суспільство

У електронній системі державних закупівель Прозоро оприлюднено договір, який 16 вересня уклало управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради з ТОВ «Алов-буд» — ця компанія перемогла у тендері на капітальний ремонт вулиці Окружна в Калуші.

Сума договору становить 4 млн 249 тис. гривень, включаючи і податок на додану вартість. Більша частина витрат — понад 3 млн гривень — вартість матеріалів. Згідно з оприлюдненим договором, підрядник має завершити роботи з капітального ремонту частини вулиці Окружна до кінця листопада поточного року. А гарантійний термін якості закінчених робіт та експлуатації об’єкта становить сім років, інформують “Вікна“.

Нагадаємо, тендер на капітальний ремонт вулиці Окружна відбувся наприкінці серпня. Участь у торгах взяли п’ятеро учасників, причому найнижчу ціну (всього на одну гривню менше, ніж ТОВ «Алов-буд») запропонувало ТОВ «Будівельна компанія «Євротрансбуд» — 4 млн 248 999 гривень. Проте тендерний комітет управління будівництва та розвитку інфраструктури відхилив пропозицію переможця аукціону через невідповідність вимогам до тендерної документації. А переможцем торгів, відповідно, було визначено наступного за ціновою пропозицією учасника. Договір одразу не підписали, оскільки термін оскарження результатів аукціону сплив лише 13 вересня.

ТОВ «Алов-буд» зареєстроване в Миколаївському районі Львівської області. У активі компанії 42 контракти на суму понад 300 млн гривень. Зокрема, ця компанія в 2017 році стала переможцем торгів на ремонт дороги державного значення Миколаїв — Жидачів — Калуш на території Жидачівського району майже на 246 млн гривень.

Загальна протяжність вулиці Окружна становить близько 6 км, кошторис її капремонту — понад 55 млн гривень. Міська рада розраховувала залучити на капремонт цієї дороги кошти Державного фонду регіонального розвитку, для чого передбачила в міському бюджеті близько 5,5 млн гривень — частку міста, яка становить 10% вартості проекту. Однак держава грошей не дала, тож, цього року виключно силами міста вирішили капітально відремонтувати одну десяту проблемної дороги — близько 600 метрів. У наступні роки ремонт обіцяють продовжити.

Тендер на капітальний ремонт вулиці Окружна управління будівництва та розвитку інфраструктури оголосило на суму 5 млн 440 тис. гривень. Таким чином, економія склала майже 1,2 млн гривень.Переглядів: 14