фото ілюстративне

На Прикарпатті під час пожежі загинув чоловік

Надзвичайні ситуації

На Прикарпатті у пожежі загинув чоловік.

23 грудня о 02:50 до «Служби порятунку 101» надійшло повідомлення про пожежу господарського комплексу у с. Козаківка. По прибутті на місце виклику було встановлено, що горить господарський комплекс. О 04:04 пожежу локалізовано, а о 04:32- ліквідовано. На місці пожежі виявлено труп громадянина, 1975 р.н. До гасіння пожежі залучено 10 чоловік особового складу на 2 одиницях техніки від Долинського РВ У ДСНС України в області.

Зокрема, минулої доби вогнеборці ліквідували 8 пожеж.

13:28 в селі Тустань Галицького району виникла пожежа побутового сміття та дров в складському приміщенні. Вогнем знищено побутове сміття та дрова. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 14:19 в місті Городенка на вулиці Симоненка виникла пожежа речей домашнього вжитку в приміщенні кухні приватного житлового будинку. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку. На пожежі врятовано житловий будинок. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:32 в селі Гвізд Надвірнянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 100 м.кв. Вогнем знищено суху траву. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:56 в місті Тлумач, провулок Миру виникла пожежа котла на твердому паливі в приміщенні літної кухні в приватному господарстві. На пожежі врятовано літну кухню. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:11 в селищі Отинія Коломийського району виникла пожежа газового фланця на вводі до приватного житлового будинку. Вогнем пошкоджено газову трубу. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 22:23 в селі Новоселиця Долинського району виникла пожежа дощок в приміщенні будівлі сушки деревини на території деревообробного підприємства. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 02:50 в селі Козаківка Долинського району виникла пожежа дерев’яної будівлі літної кухні та дровітні в приватному господарстві. Вогнем знищено будівлю літної кухні та дровітні. На пожежі виявлено тіло господаря будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.Переглядів: 204
banner