На Прикарпатті проводять влаштування узбіч на відремонтованих дорогах

Суспільство

Компанія ”ПБС” проводить влаштування узбіч на дорогах, де проводився ремонт проїжджої частини.


Влаштування узбіч проводиться у два етапи:

1. Підготовчий етап.
Готуються площі з прибирання чагарника і очищення кюветів для відсипання узбіч. Такі роботи проводяться на дорозі Н-10 Стрий – Мамалига у Снятинському районі, а також у Долинському районі та скоро почнуть на Калуській об’їзній. Крім того, роботи по ліквідації чагарників і поглибленню кюветів тривають на дорозі Н-09 Мукачево – Львів (Богородчанська об’їзна).

2. Влаштування узбіч.
Узбіччя влаштовуються щебенево-гравійними сумішами та гравійно-піщаними сумішами відповідно до вказівок замовника. Етап відсипання узбіч відбувається на дорогах Р-21 Долина – Хуст у Міжгірському районі, на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець – Подільський у Городенківському районі (межа Прикарпаття з Тернопільщиною).
Найближчим часом ці роботи будуть завершені і бригади по відсипанню узбіч переїдуть на Н-10 і Н-09, де зараз проводять підготовчі роботи.

До кінця року у планах влаштувати узбіччя на усіх ділянках, де укладений верхній шар асфальтобетону. Чи вдасться це зробити – залежить від погодних умов. Але будемо намагатись зробити все вчасно.Переглядів: 164
banner