У Франківську визначили стипендіатів міської ради на 2021 рік

Суспільство

Вчора, 9 грудня, відбулося засідання колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, на якому слухалося питання призначення стипендії міської ради на 2021 рік.


Заслухавши та обговоривши подання закладів освіти про призначення стипендії міської ради на 2021 рік, за підсумками таємного голосування, колегія ухвалила призначити стипендії міської ради таким учнів загальноосвітніх закладів середньої освіти, вихованцям позашкільних та професійно-технічних закладів:

1. Кравчук Тетяна Володимирівна УГ № 1, 7(11) клас

2. Зікратий Денис Сергійович УГ № 1, 7(11)клас

3. Возняк Мирослав Назарович ПМЛ, 10клас

4. Палійчук Віталій Миколайович ПМЛ, 10 клас

5. Гуменюк Михайло Богданович Ліцей №1, 11 клас

6. Гуменюк Михайло Володимирович Ліцей №1, 11 клас

7. Стружанська Таїсія Тарасівна Ліцей №3, 10 клас

8. Струк Анастасія Ростиславівна Ліцей №5, 10клас

9. Зазубик Діана Віталіївна Ліцей №5, 9 клас

10. Денисюк Діана Олегівна Ліцей №11, 10 клас

11. Лазорик Ростислав Олегович Ліцей №11, 10 клас

12. Чеверда Володимир Євгенович Ліцей №12 ім. І.Франка, 10 клас

13. Скочинська Богдана Романівна Ліцей №16, 9 клас

14. Білан Ольга Михайлівна Ліцей № 16, 9 клас

15 Зозуляк Анна Володимирівна Ліцей №18, 9 клас

16 Савчин Віталій Володимирівна Ліцей №25, 11 клас

17 Тисячний Владислав Васильович ФТЛ, ІІ курс

18 Гавриш Ольга Іванівна Івано-Франківський академічний
ліцей-інтернат, 11клас

19 Григораш Максим Богданович УГ №1, 7(10 )клас

20 Овод Ярема Андрійович Ліцей №13, 9 клас

21 Дзундза Вікторія Ігорівна Ліцей №19 2008р.н.

22 Гушпіт Лук’ян Ярославович Католицький ліцей святого
Василія Великого, 6 клас

23 Атаманюк Владислав Юрійович Ліцей №22, 10 клас

24 Недоступ Романа Володимировича Івано-Франківський
коледж фізичного виховання ІІ курс

25 Арутюнян Анаіт Геворгівна СДЮСШОР №1, 2010р.н.

26. Мурафа Анастасія Ігорівна ДЮСШ №2 7кл., 2008р.н.

27 Куриляк Максим Володимирович ДЮСШ №3, 2004 р.н.

28 Мельничук Анастасія Євгенівна Міський центр дитячої та
юнацької творчості

29 Панашенко Вікторія Вікторівна ЦПВ ім. С.Бандери, 11 клас

30 Стефанів Василь Володимирович Центр дозвілля дітей
та юнацтва за місцем проживання, 10 клас

31 Шаптало Олександр Сергійович Центр дозвілля дітей та
юнацтва за місцем проживання 2004р. н.

32 Гриценко (Масник) Нікіта Андрійович ДМШ №2 ім.
В.Барвінського 2007р.н.

33 Свіщов Захар Андрійович ДМШ № 3 ім. А. Кос-
Анатольського 2009р.н.

34 Федоренко Анна Олегівна МДЕС, Ліцей №5, 10 клас

35 Подубинський Юліан Юрійович Ліцей №1, 10 клас

36 Славенюк Софія-Романія Петрівна Ліцей №20, 10 клас

37 Аннюк Василина Русланівна МАН, НРЦ, 12 клас

38 Цвяшок Леся Андріївна Центрі професійно-технічної освіти
№1, 2002р.н.

39 Тумир Юрій Михайлович Центр освітніх інновацій
2006 р.н.

40 Черненко Вікторія Віталіївна ВХПУ №3, ІІІ курс

Департамент освіти та науки готує на розгляд чергової сесії міської ради проект рішення про нагородження стипендією міської ради на 2021 рік.



Переглядів: 164
banner