На Прикарпатті рибпатруль затримав браконьєрів (ФОТО)

Події

19 листопада 2019 року під час проведення рибоохоронного рейду івано-франківськими рибпатрульними на р. Гнила Липа викрито три грубих порушення правил рибальства. Крім того, у двох випадках вжито заходів для недопущення браконьєрства.

Близько 16 години поблизу смт Більшівці Галицького району держінспекторами затримано місцевого мешканця, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям – сіткою-«екраном». Вилучено заборонене знаряддя лову. Риби в браконьєра не виявлено, повідомляє Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

За фактом браконьєрства на затриману особу складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства).

Близько 18 години на р. Гнила Липа викрито ще одне грубе порушення правил рибальства на поблизу с. Тустань Галицького району. Місцевого мешканця держінспектори затримали під час лову риби забороненим знаряддям – підйомною сіткою-«крошнею». Заборонене сітне знаряддя лову вилучено. Виловленої порушником риби рибпатрульні не виявили.

На браконьєра складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства).

Пізніше, між 19 та 20 годинами, на берегах р. Гнила Липа поблизу с. Тустань івано-франківські рибпатрульні затримали двох місцевих мешканців, які, маючи в руках складені «крошні», підходили до річки з метою здійснення протиправного вилову риби забороненими знаряддями лову. За фактами перебувати на водоймі або поблизу неї із забороненими знаряддями лову на осіб складено два адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено штрафи в розмірі 170 грн.

Близько 21 години на р. Гнила Липа поблизу с. Тустань викрито третє грубе порушення правил рибальства. Рибпатрульні затримали місцевого мешканця під час лову риби забороненим знаряддям – підйомною сіткою-«крошнею». Заборонене сітне знаряддя лову вилучено. Браконьєрського улову не виявлено.

Матеріали трьох справ за фактами грубих порушень правил рибальства передаються до судів для притягнення порушників до відповідальності. Згідно із ч. 4 ст. 85 КУпАП браконьєрам загрожують штрафи від 340 до 680 грн.

Нагадуємо, що для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80.Переглядів: 269
banner