Працівникам Бурштинської ТЕС скорочують робочі дні

Події

Працівників Бурштинської ТЕС перевели на чотириденний робочий тиждень, підрядні організаці – на триденний, а більшість ремонтних бригад зупиняє роботи.

Про це сьогодні повідомила міська голова Бурштина Роксолана Джура, повідомляє UA:Карпати.

За її словами, теплові електростанції України не витримують конкуренції російського та словацького імпорту електрики, через що призупиняють чи згортають свою діяльність.

“Ми уже 3 дні не отримуємо кошти на комунальні підприємства від компанії ДТЕК за тепло. Це означає, що комунальне підприємство не може виплатити заробітну плату людям, не може оплатити світло у місті, і, напевно, його будуть відключати. До кінця грудня ми недоотримаємо значної частини грошей, а це означає параліч багатьох галузей у Бурштині. Таким чином ситуація критична і є наслідком довготривалої монополізації і наслідком бездумної приватизації стратегічних державних підприємств”, – сказала міська голова Роксолана Джура.

З приводу ситуації на Бурштинській ТЕС о 16:30 збирають екстрену нараду за участі місцевої влади, депутатів обласної ради, представників підприємства.Переглядів: 205
banner