фото ілюстративне

На Прикарпатті школярів навчатимуть, як захистити свої права

Суспільство

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за сприяння Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, органів місцевого самоврядування започаткувало та реалізує в даний час проєкт «Година споживчих знань для школярів».

Проєкт передбачає ознайомлювальний курс, що спрямований на підвищення рівня освіти та поінформованості дітей шкільного віку щодо споживчих прав та механізмів їх захисту, пише Фіртка.

Метою проєкту є формування у старшокласників розуміння понять «споживач», «електронна комерція», «рекламні хитрощі», «безпечна продукція», вміння аналізувати права та обов’язки споживачів, застосовувати механізми їх захисту.

Дані інформаційні заходи проводитимуться у визначених 80-ти опорних школах області протягом IV кварталу 2019 року та I – II кварталів 2020 року. На даний момент спеціалісти Держпродспоживслужби відвідали 11 шкіл.

Така ініціатива сприятиме створенню умов для впровадження та розвитку споживчої освіти всіх рівнів, підвищення рівня споживчої грамотності населення в цілому.Переглядів: 253
banner