На Прикарпатті триває профілактична робота з населенням

Суспільство

Працівники ДСНС продовжують щодня розповідати людям правила пожежної безпеки в побуті, особливо закликають бути обережними при використанні альтернативних джерел енергії.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Так, рятувальники Надвірнянщини нагадали людям про правильне користування генератором, туристичним пальником, свічками та електрообігрівальними приладами. В місцях з масовим перебуванням людей рятувальники спілкувались з громадянами та розміщували друковану продукцію застережливого характеру, розроблену спільно UNICEF Ukraine та ДСНС.


Також, фахівці Калуського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження виникнення пожеж в побуті. Рятувальники нагадали мешканцям основні правила пожежної безпеки під час опалювального сезону, особливо при експлуатації пічного опалення, наголошуючи на небезпеці отруєння чадним газом.


 Чадний газ непомітний для зору, абсолютно невідчутний і здатен призвести до біди за лічені хвилини. Зазвичай під його дією людина втрачає свідомість, може отруїтись і, навіть, померти.


 Працівники ДСНС наголошують про необхідність свідомого ставлення до пожежної безпеки, адже дотримання елементарних правил може врятувати життя та майно.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

 Переглядів: 244
banner