Святий Миколай одаровував понад 1 000 дітей Калуської громади солодощами

Суспільство

У переддень свята, 5 грудня, святий Миколай чекав на діток у ПК «Юність».


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Справжньою радістю для усіх була казкова феєрія «Стежкою до святого Миколая», яку демонстрували у два сеанси. Юні актори створили дивовижно святковий натрій та неймовірні позитивні емоції юним мешканцям громади.


Після вистави святий Миколай запросив усіх до подарунків.


Смачні пакунки отримали понад 1 130 дітей – учнів закладів загальної середньої освіти, ліцеїв та гімназій усієї громади, з числа сиріт, учасників бойових дій, полеглих Героїв та зниклих безвісти, дітки з інвалідністю, внутрішньо-переміщені.


Вітаючи присутніх, перший заступник міського голови Мирослав Тихий побажав, щоб святий Миколай прийшов не тільки до дітей, а й до дорослих та наших Захисників і виконав спільне бажання – приніс таку омріяну Перемогу Україні. «А ви, діти, щоб зростали щасливими у вільній, незалежній, мирній Україні».


«Щира подяка юним акторам за прекрасне свято. Сподіваюся, що святий Миколай прочитав усі ваші листи і всі ваші бажання здійсняться. З прийдешнім Днем святого Миколая та Різдвяними святами!» – звернулася до дітей, батьків, педагогів заступниця міського голови Надія Гуш.


Святкові заходи для дітей продовжують тривати в закладах освіти, народних домах старостинських округів.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 224
banner