На Прикарпатті у двох мешканок не підтвердився коронавірус

Суспільство

За результатами проведених тестів не підтверджено захворювання на коронавірус у двох мешканок Бурштина.


Про це у мережі Фейсбук інформує Бурштинська міська рада, пише Голос-Інфо з посиланням на Фіртку.

“Маємо хорошу новину! У Центрі первинної медичної допомоги м. Бурштин повідомили, що за результатами проведених тестів не підтверджено захворювання на коронавірус у двох бурштинців, які були госпіталізовані у п’ятницю з підозрою! Таким чином, станом на цю годину у м. Бурштин та с. Вигівка немає офіційно зареєстрованих випадків підозри та захворювання на коронавірус. Проте, наполегливо просимо не порушувати правила карантину, забезпечити максимально можливу самоізоляцію та не забувати про основні правила гігієни!”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, жінка разом із її донькою з міста Бурштин звернулися по допомогу до медиків через погане самопочуття. Донька повернулася через введення карантину із навчання у Польщі.

Нагадаємо, 17 березня, в обласній інфекційній лікарні померла 56-річна мешканка Івано-Франківська. Зразки відправили до лабораторії у столиці. Там підтвердили — хвора померла від коронавірусу.

Також відомо, що хвора контактувала із широким колом осіб та працювала на одному із заводів Івано-Франківська. 21 березня жінку поховали з дотриманням усіх санітарних вимог на окремо виділеній ділянці кладовища у селі Чукалівка.

22 березня до Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні госпіталізували жительку Чернієва з підозрою на коронавірус.Переглядів: 222
banner