На Прикарпатті відбувся семінар «Міжнародне співробітництво підрозділів ДСНС в умовах воєнного стану»

Суспільство

Впродовж двох днів відповідальні за міжнародне співробітництво в Головних управліннях ДСНС України ділилися досвідом роботи в умовах війни та обговорювали нові проєкти та програми. Серед актуальних питань для обговорення були також перспективи впровадження Механізму цивільного захисту ЄС та впровадження проєктів Міжнародної технічної допомоги.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


До заходу в онлайн режимі долучився заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Примуш.


Досвідом міжнародної співпраці поділилися представники Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, а також всі присутні мали змогу взяти участь у конференції-презентації результатів наймасштабнішого інфраструктурного проєкту у сфері безпеки «BRIDGE»в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020, яка фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, що беруть участь у Програмі.


Також учасники відвідали Клас безпеки, що функціонує на базі ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, який став спільним проєктом Головного управління ДСНС в області та польських партнерів.


Роботу відповідальних за міжнародне співробітництво підрозділів ДСНС сьогодні складно переоцінити, адже саме вони є «містком через який ефективно та професійно залучається міжнародна допомога.


 Переглядів: 317
banner