У Калуші завершився передріздвяний баскетбольний турнір «Наші перемоги – нашим Захисникам»

Спорт, Суспільство

За результатами змагань, переможцями стали баскетболісти із Калуського ліцею Nº2. Друге місце посіла команда із ліцею Nº6. Третє місце — у команди ліцею Nº10. Кращими гравцями турніру визнали Андрія Тихого із ліцею Nº6 і Хомина Максима із ліцею Nº2.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


До участі у турнірі долучені юнаки 2010-2012 років народження і молодші. Узяли участь сім шкільних команд, до яких, зокрема, включені і вихованці відділення баскетболу дитячо-юнацької спортивної школи Калуської міської ради. Це команди калуських ліцеїв Nº2, 3, 5, 6, 10, а також ліцею ім. Д. Бахматюка і Голинського ліцею.


«Сама церемонія нагородження стала для юних баскетболістів приємною несподіванкою. Адже нагороди їм вручали наші Захисники, які повернулися із фронту. Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями. А володарі першого місця отримали і кубок.


Крім того, кожна із команд-учасниць отримала баскетбольний м’яч. Витрати на організацію турніру взяло на себе управління у справах сімʼї, молоді, фізкультури і спорту, а також дитячо-юнацька спортивна школа Калуської міської ради», – йдеться в дописі.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 339
banner