На Прикарпатті відкрили відремонтований міст

Події

У селі Довге-Калуське, що на Прикарпатті, сьогодні відкрили міст. Наприкінці серпня уряд надав гроші на відновлення моста.

Станом на початок жовтня було виготовлено проєктно-кошторисну документацію та проведено її експертизу.

Кошторисна вартість робіт склала 25 млн 47 тис. гривень. З підрядником -ТзОВ “СП Будучність” – було укладено угоду на суму 23 млн 122 тис. гривень, повідомляє Суспільне.

Зараз усі роботи на мості виконано, причому підрядник зекономив для бюджету понад 300 тис. гривень. Міст відремонтували за 4 місяці.

До слова, у липні 2018 року повінь зруйновала міст, який з’єднує село Довге-Калуське із селом Пійлом. Відрізаним від зовнішнього світу опинилося одне з сіл. Щоб дістатися до райцентру, селяни змушені були ходити пішки по кілька кілометрів.

14 серпня на засіданні Уряду обговорили стан доріг і скільки грошей потрібно спрямувати на їхній ремонт. Про це повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль, який разом з президентом відвідали Калуський район. За його словами, на міст, який з’єднує села Пійло і Довге-Калуське, планували надати 25 млн гривень.Переглядів: 216
banner