Обігрів скла взимку більше не потрібен, тому, що з’явилися «гарячі» склоочисники

Технології

Американці представили нову технологію.

На кросовері Lincoln Aviator випробували систему підігріву щіток склоочисника VisioBlade, де нагрівальні елементи інтегровані прямо в «двірники». Творці технології стверджують, що очистити скло від тонкої кірки льоду таким чином куди простіше, ніж традиційними методами, тобто вручну, з допомогою скребка.

Щітки нагріваються з мінусових температур до +30 градусів всього за 4 хвилини, що дозволяє розтопити тонку кірку льоду та очистити скло. Водій при цьому може сидіти в машині, а не бігати навколо неї зі скребком у руках. Не будемо забувати й про те, що скла всіх сучасних машин «м’які», і подряпати їх скребком проблем не складе.

Так що американське ноу-хау може не тільки полегшити життя взимку, але і позбавить від подряпин на лобовому склі. Так що, якщо таке рішення піде в серійне виробництво, в салоні машин з’явиться ще одна «зимова» опція.

Цікаво, що технологія не обмежується лише підігрівом «двірників», але і передбачає інтеграцію в них форсунок омивача. Схоже рішення ми вже бачили на кросоверах Subaru. Таким чином досягається значна економія «омивача».

ДжерелоПереглядів: 196
banner