На Прикарпатті вирубають сосновий ліс (ВІДЕО)

Суспільство

Незабаром сосновий ліс у Підгірках, який ще з весни почав висихати, буде зрубаний. Натомість, тут зазеленіють нові молоді саджанці модрини європейської та червоного дуба.

Сосновий ліс територією 8,4 га пожирає верхівковий короїд, інформують “Вікна” з посиланням на ТРК “Незалежність”. Начальник відділу лісового господарства ДП “Калуський лісгосп” Наталія Бордун пояснює:

“Внаслідок кліматичних умов насадження сосни звичайної втратило свою біологічну стійкість, що призвело до пошкодження стовбуровими шкідниками. Оскільки відсоток пошкоджених дерев становить більше 95%, проводити вибіркову рубку недоцільно. Буде проведена суцільна рубка”.

Раніше йшлося, що сосновий ліс у Підгірках нищать короїди.

Працівники Калуського держлісгоспу запевняють, що після вирубки тут висадять нові саджанці:

“Тут планується провести посадку нового лісу із породами дуб червоний та модрина європейська. Вони є швидкоростучими і площа буде швидко заліснена”.

Раніше йшлося, що сосновий ліс у Підгірках нищать короїди. 5 серпня ліс у Підгірках обстежила комісія. У ході перевірки було зрізано дві сосни, які мали ознаки ураження. Крім того, комісія відібрала зразки зрізів деревини на різній висоті стовбура для здійснення детального аналізу та прийняття рішення про подальші дії.

Детальніше — у сюжеті ТРК “Незалежність”.Переглядів: 150
banner