На Рогатинщині локалізують випадок сказу собаки

Суспільство

21 грудня 2023 року відбулось позачергове засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Рогатинської міської ради, за фактом нападу агресивної собаки на людей в одному із сіл Рогатинської міської громади, в результаті якого укуси отримали двоє осіб.


За результатами дослідження патологічного матеріалу Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби було встановлено позитивний результат на вірус сказу.


В роботі комісії взяли участь начальник Рогатинського відділу Івано-Франківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Дмитро Ішаков та начальник Рогатинського відділу Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Ігор Гриник.


 В результаті засідання було затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено неблагополучну територією, накладено карантинні обмеження та розпочато заходи з ліквідації сказу.


На даний час громадян, які отримали укуси, провакциновано сироваткою від вірусу сказу, вони перебувають під наглядом медиків, їх стан задовільний.


Переглядів: 587
banner