Світло Вифлеємського вогню засяяло у Болехівській міській раді

Суспільство

Щороку, напередодні Різдва, скаути та пластуни всього світу поширюють Вифлеємське світло миру, або як іще називають Вифлеємський вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівську міську раду


Головна мета цієї теплої події — поширити символічний вогонь серед усіх, хто його потребує. Світло має важливе значення, оскільки є символом миру, любові, добра й об’єднує всіх українців у Святвечір.


Сьогодні світло Вифлеємського вогню засяяло у Болехівській міській раді. Поділилися вогнем з Вифлеєму пластуни національної скаутської організації «Пласт» Болехівської станиці.


При урочистій передачі вогню болехівські пластуни виконали традиційну пісню Вифлеємського вогню, закликавши присутніх бути іскоркою, яка запалить вогонь Перемоги та любові.


Міський голова Іван Яцинин подякував пластунам за збереження традицій, наголосивши на символічності і важливості поширення вогню миру в час війни. А також привітав усіх з прийдешніми святами та висловив сподівання на те, що Вифлеємський вогонь принесе Україні Перемогу та мир і вручив дітям солодкі подарунки.


Усі, хто був присутній на дійстві, мали можливість взяти частинку Вифлеємського вогню у власні оселі, аби запалити цей вогонь на Святвечір та поділитися зі своїми близькими теплом і любов’ю, символом добра, єднання та віри у нашу Перемогу.


Тож нехай цей вогонь і надалі запалює наші серця у боротьбі з ворогом, бо зараз немає нічого важливішого, ніж боротьба і Перемога над агресором.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 510
banner