У Калуській громаді створено бізнес-каталог, який містить інформацію про 70 підприємств трьох громад

Суспільство

На початку року проєкт “Покращення інфраструктури підтримки бізнесу шляхом створення центру його підтримки” пройшов відбір в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


У квітні представники ГО «УФРА» презентували основні активності щодо реалізації проєкту членам Ради підприємців, яка діє при виконавчому комітеті міської ради. Серед 16 заходів – бізнес-каталог.
Ідею вдалося зреалізувати у листопаді. Каталог – двомовний, українська і англійська мови, містить інформацію про 70 суб’єктів господарювання як місцевих, так і релокованих, 15 галузей Калуської, Верхнянської та Новицької громад. 65 з них – з Калуської. Найбільше суб’єктів господарювання – 12 – представлено в галузі оптової та роздрібної торгівлі, 8 – будівництво, 7 – харчова промисловість та громадське харчування, а також: прикарпатський промисловий кластер – 6 підприємств; переробна промисловість – 2; хімічна промисловість – 4; машинобудівна промисловість – 2; легка промисловість – 2; обслуговування, надання послуг – 6; телекомунікації – 2; мистецтво, розваги, спорт та відпочинок – 3; сільське, лісове та рибне господарство – 4; освіта і наука – 2; туризм – 2; транспорт; ремонт автотранспорту – 4.


У збірнику можна дізнатися про основні види діяльності підприємств, досягнення, а також контактні дані керівництва.


Електронна версія доступна за посиланням https://kalushcity.gov.ua/…/biznes-katalog-kaluskoyi… .
Каталог, який фінансувався коштом Європейського Союзу і уряду Німеччини, буде періодично оновлюватися (доповнюватися).


Свої пропозиції щодо включення до збірника суб’єкти господарювання можуть направляти на електронну адресу pidpr-vo@ukr.net
Каталог стане візитівкою громади, допоможе краще презентувати її на міжнародному рівні для пошуку партнерів та інвесторів.


Переглядів: 344
banner