На Верховинщині буде новий дитячий садок (ФОТО)

Суспільство

У межах реалізації програми, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським «Велике будівництво» в Верховинському районі реалізують один об’єкт – дитячий садочок на 40 місць в с. Верхній Ясенів.


Станом на 22 липня ведуться посилені будівельні роботи в приміщенні дитячого садочка, повідомляють у Верховинській РДА, пише Фіртка.

З перебігом робіт ознайомлювався голова райдержадміністрації Василь Бровчук спільно з директором департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимиром Рачкевичем та керівниками відповідних структурних підрозділів.

Про стан справ, хід робіт та терміни виконання доповів заступник директора будівельної компанії ТОВ «Західспецбуд» Ілля Дудкевич. Після чого, було узгоджено відповідний поетапний план робіт для успішного завершення будівництва та своєчасного введення в експлуатацію закладу.

Варто зазначити, що будівництво даного об’єкта знаходиться на постійному та особливому контролі обласного та районного керівництва.

Василь Петрович подякував підрядній організації за оперативну роботу.

Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться вчасно завершити будівництво і даний дитячий садочок відчинить свої двері, щоб діти мали змогу отримувати якісну дошкільну освіту в сучасному закладі, – зазначив голова району.Переглядів: 169