У Городенці планують до вересня відремонтувати аварійну школу (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик ознайомився з ходом ремонтно-будівельних робіт ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 у місті Городенка.


Спільно з головою райдержадміністрації Володимиром Лавасовим, начальником відділу освіти РДА Світланою Івасюк та директором школи Володимиром Склярем управлінець оглянув стан проведення ремонтних робіт на другому поверсі навчального закладу та частково відновлену покрівлю школи, пише Голос-Інфо з посиланням на Фіртку.

Слід зазначити, що Городенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 побудована у 1953 році. За весь час існування закладу капітальні роботи тут не проводилися у жодному корпусі. Впродовж останніх трьох років школа перебувала в аварійному стані та потребувала капітального ремонту. За словами Світлани Івасюк, серед 37 закладів освіти району Городенківська ЗОШ № 2 перебувала чи не у найаварійнішому стані. Через протікання даху неможливо було забезпечити належні умови навчання для 456 учнів школи.

Спільними зусиллями районної та місцевої влади за два роки за кошти місцевого бюджету виготовлено технічно-кошторисну документацію, вартість якої склала 300 тисяч гривень. Коли стартувала Національна програма «Велике будівництво», керівництво області прийняло рішення про включення цієї школи до переліків об’єктів будівництва.

«Плануємо, що до початку вересня учні школи зможуть розпочати навчання у відремонтованому приміщенні, адже щоденно тут працює підрядна організація, яка проводить ремонтні роботи згідно з графіком», – зазначив Василь Івасик.

Він також підкреслив, що на сьогодні готовність усіх об’єктів, які будуються у рамках Національної програми «Велике будівництво», складає не менше 40 відсотків. Вже на початку серпня планується здача в експлуатацію спорткомплексу імені А. Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, на завершальній стадії ремонтні роботи у Яремчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1».Переглядів: 155
banner