Надавірнянська школа відсвяткувала 90-річний ювілей (ФОТО)

Суспільство

Народний депутат Андрійовичем Зіновій повідомив про це в Фейсбуці:

Учні, вчителі, випускники загальноосвітньої школи №1!

Прийміть мої найщиріші вітання з цією справді яскравою датою – 90-літнім ювілеєм школи!

Школа це не просто будівля. Це світ в якому ми живемо, це місце, що стало рідним, своїм. Адже тут ми не тільки проводимо значну кількість свого часу, тут ми вчимося, отримуємо знання. Тому школа для кожного з нас є другою рідною домівкою.

Все найголовніше в житті людини починається зі школи. Саме тут ми спілкуємося, навчаємося та дорослішаємо. Для багатьох школа – це щось більше, ніж місце, де ми отримуємо освіту.

У школі формується характер, складається наше ставлення до світу, тут нас вчать логічно та креативно мислити. Чим більше людина вчиться, тим більше розуміє себе, близьких людей та навколишнє середовище.

90 років – це великий ювілей! А для школи величний! Зі стін цієї альма-матері вийшло чимало хороших, сформованих, досвідчених особистостей, які знайшли своє місце у суспільстві.

Тож у цей день, дорогі вчителі, учні та працівники школи №1 прийміть мої найщиріші привітання. Ви є вірними творцями освітніх традицій, Ви наповнюєте духовну скарбницю нашого народу, вчите творити красу, фактично щодня Ви формуєте свідомого громадянина, виховуєте патріотів нашої держави України.

Низько вклоняюсь вчителям, які щоденно працюють виховуючи наших дітей: нам є чим пишатися. Дякую Вам за високий професіоналізм і особистий вагомий внесок у забезпеченні розвитку освіти у нашому місті. Дякую всьому педагогічному колективу за тепло та знання, які Ви віддаєте дітям!Переглядів: 180
banner