Найкращі місця в будинку для зберігання парфумів

Поради

Куди помістити ваш улюблений аромат, щоб ви могли насолоджуватися ним як можна довше.

Аромати впливають на наш розум, настрій і пробуджують спогади про минуле. Завдяки їм ми можемо згадати як конкретні враження, так і людей або цікаві місця.

Термін придатності духів безпосередньо залежить від правильного зберігання. Щоб улюблений аромат не зіпсувався раніше часу, слід тримати парфуми в певному місці. Де зберігати свої улюблені парфуми? У ванній або в спальні? Ми розповімо вам, куди помістити ваш улюблений аромат, щоб ви могли насолоджуватися ним як можна довше.

Як правильно зберігати парфуми?

Правда полягає в тому, що деякі парфумерні будинки зберігають свої продукти в холодильних камерах. Парфуми — це не гуляш, який довше зберігається в холодильнику. Насправді, якщо ви охолодите духи — тому що ви все ще вірите цього міфу — ви зробите не те, що потрібно.

Також і ванна кімната з вологим і гарячим повітрям не підходить для зберігання парфумерії. Хоча там немає сонячних променів, але ця кімната із-за високої вологості не годиться для цієї мети.

Флакон

Непрозора або темна парфумерна пляшка може частково запобігти псуванню духів, але завжди краще зберігати їх у темному місці. Краще всього тримати їх подалі від світла, у сухому місці — наприклад, в шафі в оригінальній коробці.

Спекотні кімнати

Як і сонячне світло, тепло погіршує хімічний склад ароматів. Тому не рекомендується зберігати ароматизатори поряд з радіаторами або іншими джерелами тепла. Навіть відносно помірна спека може надати негативний вплив на запахи.

Оригінальна упаковка

Коливання температури, вологість і доступ повітря можуть негативно вплинути на аромат, тому завжди потрібно тримати флакон закритим. Деякі парфумерні бренди випускають аромати без класичної кришки, тому зберігати ці аромати варто в оригінальних упаковках, ізолюючи їх від негативних зовнішніх впливів.

Пам’ятайте, що ворогами ароматів є тепло, сонячне світло і доступ повітря при порушенні цілісності флакона. Тому, якщо ви хочете, щоб ваш аромат зберігався довго, тримайте його в темному і прохолодному місці, в нежаркій кімнаті з приглушеним світлом. Ні в якому разі не на полиці, залитій сонцем.

ДжерелоПереглядів: 106