Найпопулярніші пістолети серед жінок

Технології

Портал «The Well Armed Woman» провів опитування серед своїх читачів, у якому попросив назвати найкращий на їх думку пістолет.

З результатами можна ознайомитись нижче.

Smith & Wesson M&P 380 Shield EZSmith & Wesson M&P 380 Shield EZ

1. Smith & Wesson M&P 380 Shield EZ. Модель Shield EZ відносно нещодавно поповнила лінійку MP, і одразу ж стала користуватися успіхом у жінок. Секрет – у дуже плавному та легкому ході затвора-кожуха. Саме тому жінки обирають пістолети під набій .380 ACP, з менш жорсткою зворотною пружиною.

SIG Sauer P365SIG Sauer P365

2. SIG Sauer P365. Цей пістолет має магазин, що вміщує більше набоїв, ніж номер 1 у списку, тому не дуже зрозуміло, чому він опинився нижче. Він також має дуже компактні розміри, і його легко приховати під будь-яким одягом.

Glock 43Glock 43

3. Glock 43. Цей пістолет давно користується популярністю серед жінок і вже не перший рік тримається у трійці лідерів даного рейтингу. Він не чіпляється за одяг, надзвичайно надійний, та ідеально підходить під маленькі руки.

Smith & Wesson M&P ShieldSmith & Wesson M&P Shield

4. Smith & Wesson M&P ShieldДана модель три роки поспіль займала перше місце, і лише минулого року поступилась Glock 43. А з виходом M&P 9 Shield EZ, йому доведеться ще більше поступатися своїми позиціями.

Glock 19Glock 19

5. Glock 19. Цей пістолет завжди буде високо цінитися жінками. Він надзвичайно популярний у жінок з середніми та великими руками, і не в останню чергу завдяки магазину на 17 набоїв та компактним розмірам.

SIG Sauer P238SIG Sauer P238

6. SIG Sauer P238. Ще один пістолет, у якого затвор-кожух ходить «як по маслу», тому він продовжуватиме триматися у десятці даного рейтингу.

Ruger SR22Ruger SR22

7. Ruger SR22. Дуже несподівано було побачити пістолет під набій .22LR у даному рейтингу. Хоча мати пістолет будь-якого калібру набагато краще, а ніж взагалі його не мати, тому дуже добре, що жінки, яким не дуже комфортно стріляти зі зброї більш традиційних для самооборони калібрів, все ж таки знайшли вихід. До того ж не слід забувати, що середньостатистична жінка купує більше, ніж один пістолет.

Glock 43XGlock 43X

8. Glock 43X. Він лише трішки довший за модель G43, і має більш довге та зручне руків’я. Також непоганою перевагою перед G43 є його магазин на 10+1 набоїв (проти 6+1 у G43).

Ruger LCPRuger LCP

9. Ruger LCP. Легенда. Перший пістолет, який дійсно поміщався у кишеню. До речі, вже вийшла модель LCP II з “легким” затвором-кожухом та спусковим гачком, проте жінки надають перевагу саме цій моделі.

Найпопулярніші пістолети серед жінокНайпопулярніші пістолети серед жінок

10. SIG Sauer P320. Цей пістолет вперше пробився у Топ-10. Він досить великий та тяжкий, тому дуже цікаво, що жінки обрали саме його.

ДжерелоПереглядів: 234
banner