Найстарший мешканець з Лисця Григорій Черняк відзначив 102-ий день народження

Суспільство

19 квітня шанована людина, ветеран ІІ світової війни, багаторічний працівник педагогічної ниви Григорій Степанович Черняк із селища Лисець зустрічає 102-гу весну.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Лисецьку селищну раду


Таку подію можна вважати найвеличнішою не лише в його житті, але й усієї громади, бо такі поважні довгожителі є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття та носіями глибокої життєвої мудрості. Зі славними уродинами привітали найстаршого жителя громади Лисецький селищний голова Анатолій Лущак та його заступник Іван Говера. До квітів, вітальної адреси та матеріальної допомоги у розмірі 5 000 гривень гості переказали довгожителю своє захоплення стійкістю та життєвим ентузіазмом.


Григорій Черняк пройшов Другу світову війну, після закінчення котрої відправлений був на військову службу до Станіславського гарнізону. Половину свого свідомого життя уродженець Дніпропетровщини проживає у Лисці, де не одне покоління місцевих пам’ятає вчителя історії Григорія Степановича, що два десятиліття очолював педагогічний колектив Лисецької середньої школи: з 1962 року до виходу на заслужений відпочинок у 1983 році.


Переглядів: 679
banner