Прикарпатські рятувальники провели навчання для школярів з правил безпеки

Суспільство

Рятувальники Івано-Франківщини знають наскільки важливо навчити дітей правил безпеки життєдіяльності та поводження з вибухонебезпечними предметами.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Саме й тому часто проводять різноманітні заходи в навчальних закладах, щоб допомогти зрозуміти дітям, як захистити себе та своїх близьких у разі виникнення пожежі та правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.


 Надвірнянські рятувальники пояснили дітям, що робити в разі пожежі та як поводитися, щоб уникнути її виникнення. Крім того, рятувальники розповіли про небезпеку від вибухонебезпечних предметів та навчають їх, як необхідно поводитися, коли натрапили на вибухонебезпечний предмет.


 Рятувальниками Івано-Франківського районного управління ДСНС в області провели урок безпеки для учнів Угринівського ліцею. Працівники Служби порятунку нагадали дітям правила безпеки життєдіяльності та алгоритм дій в разі пожежі. Дана робота направлена на запобігання виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій та поведінку в разі їх виникнення. Також рятувальники продемонстрували як правильно застосовувати вогнегасник, приміряли бойове спорядження та ознайомили з оснащенням вогнеборців.


Рятувальники роблять усе можливе, щоб допомогти дітям зрозуміти, наскільки важливо дотримуватися правил безпеки життєдіяльності.

 Переглядів: 417
banner