Нова гвинтівка від Browning – MARAL 4X

Технології

Компанія Browning продовжує випускати на ринок інноваційні продукти, що перевершують очікування покупців. Це стосується й мисливської зброї, останнім доповненням до лінійки якої стала гвинтівка MARAL 4X.

Її відмінність від інших моделей – високий ступінь кастомізації, тобто індивідуального доопрацювання шляхом вибору кольору ресивера, фактури приклада і безлічі додаткових аксесуарів.

Гвинтівка MARAL 4X

Гвинтівка MARAL 4X

У самій компанії заявляють, що Maral 4X надає можливість отримати новий досвід від стрільби. Це дизайн, який і створює настрій на полюванні або стрільбищі.

Нікельований або чорний ресивер із гравіюванням і без, приклад із деревини різної фактури, різні форми пістолетного руків’я – все це можна вибрати при попередньому замовленні.

Гвинтівки Maral 4x більш влучні, ніж їхні попередники. Це стало можливим завдяки вузлу з різьбленням на стволі. З’єднання ствольної коробки зі стволом стало міцнішим.

Гвинтівка MARAL 4X

Гвинтівка MARAL 4X

Також щоб перезарядити гвинтівку тепер потрібно на 25% менше зусиль. Діапазон руху рукоятки перезарядження зменшено на чверть.

Випускається в калібрах .308Win, .30-06 Spr, .300WM та 9.3×62.

Вартість Browning MARAL 4X у Європі становить від 2158 Євро.

 Mararl 4X – The new success story

ДжерелоПереглядів: 319
banner