Небайдужі мешканці Бурштинської громади в тилу допомагають військовим

Суспільство

Господині з Бурштинської громади не сидять склавши руки в очікуванні Перемоги. Вони невтомно працюють, допомагаючи нашим бійцям. А саме — продовжують готувати їм смачні домашні страви, які передають на передову. 


Пише Голос-Інфо з посиланням на Бурштинську міську раду.


М’ясо для приготування цих всіх смаколиків надала компанія “Goodvalley” на звернення благодійної організації “Сиротинець Святого Миколая”. Саме ця організація, на чолі із засновницею Ярославою Андрієшин, і стала ініціатором проведення таких приготувань, об’єднавши довкола себе небайдужих мешканців нашої громади.


Своїм вчинком господині хочуть продемонструвати турботу і нагадати хлопцям, що про них не забувають, передавши їм частинку домашнього тепла та затишку. Жінки роблять свою роботу абсолютно безкоштовно.


“Це наша країна, яку треба берегти”, — кажуть господині. — “Це і мотивує. Ми дуже пишаємося тими, хто нас захищає: і нашу Бурштинську громаду, і нашу Україну. Хочемо, щоб воїни наші були ситі та повернулися живими і з перемогою”.

Нещодавно було організовано чергову відправку довгоочікуваної допомоги нашим Захисникам в Гуляйполе та Костянтинівку.


“Дякуємо усім небайдужим мешканцям громади, які у такий складний час об’єднали зусилля у боротьбі за нашу незалежність. Нині, завдяки вашій підтримці, воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати!” — йдеться у дописі.


Переглядів: 484
banner