В Івано-Франківську триває ремонт дворів на Короля Данила та на Південному бульварі

Суспільство

В Івано-Франківську триває ремонт двору на Короля Данила, 11А та Південний бульвар, 28, 30. Тут оновлюють міжбудинкові проїзди, облаштовують парковки, а на зеленій зоні планують висадити дерева і кущі.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа.


«Це перший двір, який ми почали ремонтувати в цьому році. Всього є 9 дворів. Це дуже величезний двір, фактично 4 будинки, загальна його площа робіт – більше 2 тисяч квадратів. Робимо проїзди, парковки, будуть елементи благоустрою – лавочки, також на цій зеленій зоні плануємо висадити дерева і кущі», – розповідає перший заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук.

Мешканці будинків кажуть, дорога була розбита тут завжди. Ті, хто живуть на Короля Данила, 11А ще з 80-тих років, ремонту міжбудинкових проїздів не пригадують. А вибоїни, аби хоч якось можна було проїхати, засипали власними силами.


«До цього, з 85 року я тут, ніякого ремонту не проводилося. Ніякого не було, навіть своїми силами, завозили машиною легковою якогось щебеню і вирівнювали ямки. З 85 року я не пам’ятаю, щоб тут якийсь ремонт був. А зараз і парковки поробили, і дорогу таку гарну», – розповідає мешканець будинку, 11А по вулиці Короля Данила Михайло Кузьмин.


Батько двох новонароджених діток Андрій Дмитришин тепер гулятиме у своєму дворі. Через те, що неможливо було проїхати візочком, на прогулянку зазвичай виходили до сусідніх будинків. На рівну дорогу, де можна було проїхати.


«Як вийшли з під’їзду, аж зразу гарний настрій. Нарешті в нас гарне покриття, бруківка. Тішимося. Будемо тепер тут гуляти. Дуже хлопці гарно працюють, швидко і обережно, бережуть квіти. Дякуємо», – каже Андрій Дмитришин, мешканець будинку, 11А по вулиці Короля Данила.


Минулий рік, за словами міського голови Руслана Марцінківа, був надзвичайно складним для всієї країни. Цього року місто планує відновити ті двори та міжбудинкові проїзди, які вже кілька років стоять у черзі в Департаменті благоустрою.


«Тут давно Вікторія Нагорна – депутатка міської ради просила, щоби цей двір включити. І ми планували минулого року зробити його. На жаль, минулого року був надзвичайно складний час і ми не встигли зробити. І з коштами була проблема. Цього року все-таки вирішили. В цьому дворі дуже багато людей старшого віку, та і взагалі потреба цього двору була велика. І тому прийняли рішення – ремонтуємо. Крім того ми ще розпочали ряд дворів. Ремонт. І дасть Бог, будемо помаленьку робити. Цього року в планах 50 дворів зробити. Як воно буде – ніхто не скаже, але 8 дворів зараз вже в роботі», – резюмував Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.


Ремонти дворів наразі тривають за такими адресами: Галицька, 64, Коновальця, 103, два двори на Богдана Хмельницького, 82 та 84, Галицька, 105, Шевченка, 68 та 72, Чорновола, 21.Переглядів: 370
banner