Німецькі фахівці розповіли, чи можна повторно кип’ятити воду

Здоров`я

Дізнайтеся, що на рахунок цього говорять експерти.

Найчастіше після приготування чаю в чайнику ще залишається вода. Чи потрібно її виливати, або можна залишити і закип’ятити повторно? Пояснюють німецькі фахівці з Інституту Фрезеніусу.

Багато людей переконані: пити повторно кип’ячену воду не потрібно, це шкідливо для здоров’я. Майже кожен другий після разового кип’ятіння виливає її з чайника. Люди побоюються, що в цій воді можуть накопичуватися бактерії, або ж інші речовини, небажані для організму.

Але чи насправді небезпечно пити воду, яка кипіла повторно?

Думка німецьких фахівців така: вживання води після повторного кип’ятіння не небезпечне для здоров’я.

«Не потрібно боятися розмноження бактерій у воді: їх кількість, поки вона буде перебувати в чайнику, дійсно може вирости, але при повторному кип’ятінні води мікроорганізми будуть знищені. Що стосується смаку води, яка повторно закипіла, немає ніяких наукових доказів того, що він погіршується», — констатували експерти.

Також, за їхніми словами, немає ризику того, що у воду за час, поки вона буде відстоюватися в чайнику, проникнуть частинки його матеріалів. Однак щоб уникнути цього важливо використовувати сертифікований посуд від перевірених і безпечних виробників, підкреслили експерти.

ДжерелоПереглядів: 197
banner