Номерні знаки з дорогими комбінаціями відтепер можна вибрати онлайн

Суспільство

Зробити це можна на сайті Головного сервісного центру МВС або на сайтах регіональних сервісних центрів.

Переглянути список доступних номерних знаків з дорогими комбінаціями («1111», «1212» і т. д.) в певному територіальному сервісному центрі МВС відтепер можна прямо на сайті Головного сервісного центру МВС або на сайтах регіональних сервісних центрів.

Для зручності користувачів доступні номерні знаки згруповані за вартістю і адресами територіальних сервісних центрів МВС, в яких є такі «номери». Алгоритм пошуку вільних комбінацій такий: власник транспортного засобу повинен зайти на сайт регіонального сервісного центру МВС за місцем реєстрації ТЗ і серед послуг вибрати «Номерні знаки: виготовлення і зберігання». Після цього в категорії «Додатковий сервіс» вибрати «Наявність платних номерних знаків». На вибір вам запропонують знаки за ціновим критерієм та адресами, де вони зберігаються.

Як уточнили в Головному сервісному центрі МВС, забронювати номерні знаки поки неможливо. Тому власникам ТЗ рекомендовано вибирати декілька варіантів числових комбінацій, після цього з пакетом документів їхати в сервісний центр МВС за бажаними номерними знаками.

На сайті відомства можна не тільки ознайомитися з інформацією про наявні номерні знаки, але і перевірити їх вартість з допомогою калькулятора цін.

Перейти на сайт можливо за посиланням http://hsc.gov.ua

ДжерелоПереглядів: 156