У Франківську обговорили права учасників та ветеранів АТО (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 6 листопада,  у Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей.

На засіданні обговорили питання: Про погодження календарного плану заходів на 2019 рік обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014. № 1259-28/2014 (зі змінами).

Комісія проголосувала за збільшення коштів на 500 тисяч гривень на лікування ветеранів АТО.

На разі існують такі види допомоги добровольцям, а саме одноразова допомога 5000 грн та щомісячна – 500 гривень.  Комунальних пільг не отримують. За кошти обласного бюджету можуть отримати медичну допомогу, стипендії та відпочинок у санаторії.

Зокрема, відомо, що на Франківщині зареєстровано 167 добровольців.Переглядів: 195
banner