Нутриціолог назвала найкорисніші молочні продукти

Здоров`я

Сир на першому місці.

Нутриціологи пропонують оцінювати користь молочних продуктів за кількістю білків що міститься в них. При такому способі градації найкориснішим продуктом цього класу стає сир.

Під час бесіди з працівниками преси нутриціолог назвала й інші корисні продукти. У п’ятірку лідерів крім сиру увійшли кефір, ряжанка, натуральний йогурт, варенець. Молоку дістався останній рядок рейтингу. Причина — вікові зміни, що відбуваються в організмі людини. З плином часу наше тіло перестає засвоювати лактозу. В результаті чого вживання молока може привести до деяких негативних наслідків.

Під час інтерв’ю нутриціолог підкреслила, що при виборі харчових продуктів перевагу слід віддати сиру з жирністю 5%. Цей варіант дама назвала оптимальним. Сам продукт не відрізняється великою кількістю калорій, але містить певний обсяг потрібних для нашого тіла жирів. При цьому повністю відмовлятися від вживання таких макронутрієнтів не можна. Жири відіграють важливу роль в процесі створення клітин тіла.

Молочні продукти потрібно вживати і тим, хто навмисно відмовляється від м’яса. Повністю вегетаріанською таку дієту не назвати, але, на думку ряду фахівців, користі у неї більше, ніж у веганства.

ДжерелоПереглядів: 196
banner