Обласний фтизіопульмонологічний центр може припинити роботу

Події

З 1 квітня Обласний фтизіопульмонологічний центр припинив роботу.


Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала працівниця ОФЦ Уляна Синько, повідомляє Галичина.

«Мушу вас повідомити, що з 1 квітня 2020 року пульмонологів у поліклініці ОФПЦ немає. Від слова ЗОВСІМ. Чи це наслідки реформи? А чи місцеве бачення? Не знаю, і не мені судити. А щодо мене – я продовжую працювати пульмонологом, незважаючи на несприятливі обставини. Поки що, до кінця карантину, консультації лише онлайн. Про можливість консультувати очно повідомлю додатково. І ще – це не першоквітневий жарт!», – йдеться у повідомленні.

Як пояснив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний, Національна служба здоров’я не уклала з медзакладом договір.

«Там є зауваження до певних процедур. Керівництво ОФПЦ звернулося з окремим листом до керівництва НСЗУ та МОЗу. Це питання на контролі. Я думаю, що в найближчому терміні воно може бути вирішене. НСЗУ запропонувала укладання пакету послуг тільки на Фтизіатрію. А в даному закладі ще пропонувалось укладання пакету послуг з терапевтичного відділення та хірургії. Тому це питання розглядає НСЗУ», – зазначив Чемний.


Переглядів: 186
banner