Одну золоту, 9 срібних та 12 бронзових медалей і загальнокомандне друге місце привезли з чемпіонату України калуські орієнтувальники

Спорт, Суспільство
15-17 вересня у Києві тривав чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях.

Упродовж трьох днів змагалися 34 команди з усієї України. Прикарпаття представляли юні спортсмени з ДЮСШ управління освіти. І з 22 учасників 16 стали переможцями, здобувши медалі різного ґатунку.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Золото та срібло чемпіонату виборов Олександр Кецик, тренер Олександр Козачинський.


Бронзу та срібло завоювали Вікторія Баранівська та Сергій Ардан, тренер – майстер спорту України Микола Якимечко.


Вихованці майстра спорту України, старшого тренера Галини Строчук вибороли: срібні медалі – Максим Пукіш – дві нагороди, Наталія Плібанська, Олександр Балашовець, Максим Барчук, Аліна Строчук, Зоряна Смик – по одній.


Руслан Хасаншин – три бронзи, Олька Єнкало та Євгенія Магас – по дві бронзові медалі, Олександр Федоровський, Михайло Єнкало, Олеся Полицька, Марія Серман – по одній.


У команді калушан були двоє юних жителів Києва, які з початку війни евакуювалися та мешкали у Калуші. Діти навчалися у Калуському ліцеї №1 та відвідували відділення спортивного орієнтування впродовж року. Це останні їхні змагання в складі калуської команди, оскільки тепер юні спортсмени повернулися до рідного міста.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 493
banner