У Городенці відбулося урочисте відкриття Цифрового навчального центру

Суспільство

Сьогодні на базі КП “Центр дитячої та юнацької творчості” Городенківської міської ради відбулося урочисте відкриття Цифрового навчального центру, який має забезпечити доступ дітей віком від 6 до 17 років до дистанційного навчання та інтерактивної неформальної освіти.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Городенківську міську раду.


Центр засновано в межах проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації та підтримка доступу до якісної освіти для постраждали від конфлікту та переміщених дітей в Україні в центрах цифрової освіти», який реалізує на Франківщині Міжнародна гуманітарна організація «Save the Children» у партнерстві з ГО «Донецька обласна організація ВО Союз осіб з інвалідністю України» та у співпраці з міською радою і відділом освіти Городенківської міської ради.

За кошти фонду облаштовано і створено сучасний освітній простір, з усіма необхідними зручностями для навчання та дозвілля дітей. Кабінети для занять оснащені ноутбуками, планшетами, принтерами та проектором для перегляду матеріалів на широкому екрані.


Займатися в центрі будуть діти місцевої громади та ВПО, включаючи вразливі групи, у т.ч. діти з особливими освітніми потребами та інвалідністю.


Окрім доступу до навчання МОН, вихованці отримають в ньому інтерактивні цифрові уроки, зокрема, у сферах медіа грамотності, безпеки в Інтернеті, а також віртуальні екскурсії Україною. Є також і засоби для покращення психоемоційного стану – міні бібліотека, настільні ігри, матеріали для творчості. Будуть проводитися активності для дошкільнят. Отже, діти можуть тут не лише навчатися, але й знайомитися з новими друзями та насичено проводити дозвілля.


Працюватиме ЦНЦ щодня з 9.00 до 17.00.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 356
banner