Основні правила прихованого носіння зброї

Поради, Технології

Приховане носіння зброї вимагає чогось більшого, ніж просто накинути футболку і сподіватися, що ніхто нічого не побачить. Для цього доведеться змінити свій стиль одягу і навіть спосіб життя.

Приховано означає приховано. Але чи означає приховане носіння те, що доведеться пожертвувати весь свій гардероб на благодійність і носити лише тактичні штани з багатьма кишенями та незаправлені сорочки вільного крою?

Приховане носіння зброї

Приховане носіння зброї

Вибір одягу повинен відповідати рівню маскування, необхідному для обраної зброї та інших засобів захисту (наприклад, запасних магазинів, ножа, ліхтарика тощо).

Чи ні?

Незалежно від того, працюєте ви, проводите час з сім’єю, чи відвідуєте громадські заходи, ви не повинні дозволяти своїй зброї заважати вам насолоджуватися своїм життям. Якщо ви не хочете або не можете змінити свій стиль одягу, нехай так і буде. Але не варто просто здаватися. Адже є більше, ніж один спосіб носити зброю.

Є основний, додатковий і резервний способи прихованого носіння зброї незалежно від того, що ви робите: граєтесь з дітьми, йдете в похід, їдете на роботу, працюєте… будь-що. Такий підхід дозволяє жити постійно озброєним, не виділяючись і виглядаючи презентабельно, навіть на світських заходах.

Маленький пістолет у внутрішньобрючній кобурі мало хто зможе помітити.

Маленький пістолет у внутрішньобрючній кобурі мало хто зможе помітити.

Існує широкий вибір систем носіння, включаючи внутрішньобрючну кобуру, кобуру на поясі, плечову кобуру тощо. Зброю можна носити в кишені, на щиколотці, у бандажі або в поясній сумці. А ще можна зберігати зброю у портфелі, сумочці, рюкзаку або в автомобілі.

Якщо ваш стиль вимагає від вас змінити свої вподобання і носити щось менше і компактніше, тренуйтеся саме з цим, меншим пістолетом, не переходячи на повнорозмірний. Потрібно навчитися витягувати пістолет з його «схованки» послідовно та ефективно, в тому одязі, який ви носите повсякденно.

Приховане носіння зброї

Приховане носіння зброї

Розрядіть пістолет, перенесіть усі набої в іншу кімнату, перевірте, чи розряджений ваш пістолет, а потім потренуйтеся витягувати зброю: стоячи на місці і в русі.

Вирішивши приховано носити зброю, ви берете на себе відповідальність та зобов’язання діяти за певними стандартами. Це вимагає проходження базової підготовки з достатньо хорошим спорядженням. Обирайте спорядження, яке відповідає вашому стилю життя і сезону, але переконайтеся, що ви готові, хочете і можете захистити цей стиль життя.

Приховане носіння зброї

Приховане носіння зброї

ДжерелоПереглядів: 267
banner