“Рамштайн-17”: що відомо про нову зустріч союзників та чого очікувати Україні

Політика

Сьогодні, 22 листопада пройде нове засідання у форматі “Рамштайн”. Це вже 17-та зустріч Контактної групи з питань оборони України.

Які події передували новому “Рамштайну” та чого очікувати від нової зустрічі союзників – читайте в матеріалі РБК-Україна нижче.

Під час підготовки матеріалу використовувалися: повідомлення прес-служба Пентагону, заяви речника Міністерства оборони США Сабріни Сінгх, голови Пентагону Ллойда Остіна, міністра оборони України Рустема Умєрова, глави Міноборони Німеччини Бориса Пісторіуса та президента України Володимира Зеленського.

Очікується, що 17-й “Рамштайн” відбудеться сьогодні у віртуальному форматі. Традиційно, переговори мають стартувати об 11:00 за Києвом, їх відкриє міністр оборони США Ллойд Остін, який головує в контактній групі.

Глава Пентагону запросив на зустріч міністрів оборони та керівників оборонних відомств близько 50 країн, щоб обговорити подальшу військову підтримку України в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Підтверджуючи дату “Рамштайну” Остін наголошував, що під час нього союзники зосередяться на тому, щоб забезпечити Україну необхідним у боротьбі з рф.Переглядів: 413
banner