Ожеледиця ускладнила пересування мешканців міста Калуш

Суспільство

За період з вечора 30 листопада по обід 2 грудня 2023року в Калуській ОТГ випала тижнева норма опадів. В ніч з 30 листопада на 1 грудня 2023року на зміну снігопаду прийшов дощ по завершенню якого температура опустилась до позначки -3°С, що призвело до обледеніння тротуарів та доріг.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


Так, у п’ятницю, коли почався сильний снігопад до 20.00 год у другу зміну вже очищали тротуари, пішохідні переходи на вул. Винниченка, Л Українки, вул. Героїв України.


Від суботи до сьогодні комунальники чистять автобусні зупинки, яких до 70, пішохідні переходи та зливні решітки. 2 грудня працювали на вул. Грушевського, Рубчака, Грушевського, Лесі Українки, Б. Хмельницького, Ливтина, Євшана, Січових Стрільців, Височанка – до Володимира Великого. Автобусні зупинки чистять на цілу ширину і метр від бардюри до самого асфальту, – про це розповіла Марія Кулик, начальниця дільниці благоустрою, будівництва, поточного ремонту доріг та зливових каналізацій КП «Калушавтодор»”
Також на прибудинкових територіях обрізали поламані негодою дерева.


У понеділок продовжували чистити від обледеніння пішохідні переходи, автобусні зупинки на вул. Медична, Івано-Франківська, Бандери.


Вівторок – здійснювали чистку зливових решіток та пішохідних переходів на вул. Європейській, Долинській, Добрівлянській, Козоріса, Привокзальній, Ринковій, Хіміків, Коновальця. (А решіток всього понад 700). Очищали та посипали вулицю Грабовського та ін.


Сьогодні, 6 грудня, очищають та посипають тротуари на Вітовського, Європейській, Гірника, Писарській, Каракая, Сівецької Тихого. Зливні решітки чистять на вул. Чорновола, Вітовського, Молодіжній, Литвина. Завершили роботи на вул. Українській, Писарській.


Як повідомив провідний інженер КП «Калушавтодор» Володимир Гільщанський, у зимовий період на підприємстві організовано цілодобове чергування водіїв та 3-ох одиниць спецтехніки. При погіршені погодних умов до чергування в нічний час залучається додатковий персонал з числа ІТП, робітників, трактористів та водіїв.


Для ліквідації наслідків негоди підприємством було використано 24 т чистої технічної солі. Приготовлено та використано 260 т протиожиледної суміші. ЇЇ також завезли в села: Боднарів, Копанки, Голинь. Проведена посипка доріг в селах: Пійло, Довга-Калуська, Мостище, Кропивник, Голинь.


Проводять очищення доріг від льодових брил за допомогою екскаватора в селах: Голинь, Пійло, Сівка-Калуська.
Щодня до 65 осіб працюють на розчищенні тротуарів, зливових каналізацій, зупинок та посипанні протиожеледною сумішшю. Також і від управляючих компаній – по 15 працівників – «М- Монтаж», «КомфортДім»; «Теплодім»- 12 працівників; «Добродім» – 8 працівників; «Теплодім +» – 11.


На дорогах щодня працює від 5 до 9 одиниць техніки (3 спецавтомобілі з піскорозкидачами та відвалами для снігу, 4 трактори з відвалами для снігу, 1 трактор з піскорозкидачем та відвалом для снігу, 1 фронтальний навантажувач).


Робота триватиме й надалі. Дякуємо мешканцям за інформування щодо складних ділянок. Комунальники всі зауваження беруть до уваги.


Переглядів: 326
banner