Володимир Стебницький розповів про роботу пунктів незламності на території Івано-Франківщини

Суспільство

Сьогодні у медійному центрі обласної державної (військової) адміністрації на пресбрифінгу начальник управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Володимир Стебницький розповів про організацію роботи пунктів незламності на Прикарпатті.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


 

Зауважувалося, що на території області було створено 468 пунктів незламності: 53 – Головним управлінням ДСНС України в області (з яких 20 мобільних і 33 стаціонарних), 18 – Головним управлінням національної поліції в області, 14 – Головним управлінням Держпродспоживслужби України в області, 2 – Філією «Вокзальна компанія» АТ «Українська залізниця» та 381 пункт незламності – органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.


У Верховинському районі було створено 35 пунктів незламності, Івано-Франківському – 140, Калуському – 77, Коломийському – 94, Косівському районі – 32 та Надвірнянському – 35.


З 2 жовтня цього року всі пункти незламності розгорнуті та функціонують, готові приймати відвідувачів та надавати всі послуги, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2022 № 1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності».


Мовилося й про укомплектування пунктів незламності, роботу територіальних громад щодо накопичення запасів паливно-мастильних матеріалів задля безперебійної роботи генераторів під час роботи пунктів незламності в осінньо-зимовий період та інших матеріально-технічних засобів.


Інформація про розташування пунктів незламності знаходиться на сайті за посиланням: https://nezlamnist.gov.ua/#map
Детальніше у відео: https://youtu.be/2VreA_cQ80s?si=Qru6g6xLDe4Dxssb
На зображенні може бути: 1 особа та текст
Усі реакції:

4Переглядів: 355
banner