Фонд “Покуття” підготував пакунки з солодощами для дітей Прикарпаття (ВІДЕО)

Суспільство

Понад 15000 пакунків із солодощами підготували благодійники фонду «Покуття» для дошкільнят і першокласників Коломийщини та Городенківщини.


Цьогоріч навіть пандемія не стала на заваді традиційній акції, розповідає представниця фонду Олена Яремчук, пише Голос-Інфо з посиланням на Дзеркало Медіа.

Попри те, що багато сил і ресурсів фонд витратив на допомогу Івано-Франківщині в боротьбі з пандемією, засновник фонду Андрій Іванчук  вирішив не відміняти традиційну акцію до свята Миколая, якої так чекають діти. 

Директорка Коломийського ліцею №9 Ганна Пасічна каже: дітлахи у захваті від акції:

“Дуже вдячні благодійному фонду “Покуття”, яким опікується Андрій Іванчук і який щороку приносить радість першокласникам”.

Нагадаємо, цьогоріч  солодкі дарунки від фонду отримають сиротинці, геріатричні будинки, церкви, а також першокласники і дошкільнята Коломийської, Городенківської, Матеївецької, Нижньовербізької, Печеніжинської, П’ядицької, Коршівської, Гвіздецької, Корницької, Підгайчиківської, Отинійської громад і сіл Коломийщини.

Також солодощі передадуть для дітей медиків ковідних відділень. Крім того, щорічно фонд і його засновник вітають з прийдешніми святами дітей загиблих героїв АТО.

В яких закладах вже встигли побувати помічники святого Миколая – дивіться у сюжеті НТК.Переглядів: 207
banner