Підтримка і захист підприємництва на Прикарпатті: прокуратура налагоджує діалог з представниками бізнес-спільнот

Суспільство

Питання захисту прав суб’єктів господарської та інвестиційної діяльності під час розслідування кримінальних проваджень обговорили в Івано-Франківській обласній прокуратурі 2 березня на зустрічі із представниками бізнес-асоціацій.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру


Під час зустрічі представники бізнес-спільнот Прикарпаття повідомили про актуальні проблемні питання, а також висловили свою підтримку ініціативі прокуратури щодо співпраці.


Прокурори поінформували про дотримання прав суб’єктів господарювання під час проведення досудового розслідування у кримінальних провадженнях, протидію протиправному втручанню у їх діяльність з боку правоохоронних органів.


Злагоджена робота та довіра бізнесу до державних інституцій створює передумови для ефективного інвестування в економіку України, а забезпечення прав та інтересів суб’єктів господарювання – запорука наповнення бюджетів усіх рівнів.


Захід відбувся за участі начальника управління захисту інвестицій та запровадження спеціалізації прокурорів Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора, а також та провідних бізнес-асоціацій України, які долучилися в режимі відеоконференції.
Переглядів: 344
banner