Поліція Франківщини отримала сучасне обладнання, яке допоможе підвищити ефективність роботи

Суспільство

Тренінговий центр поліції Івано-Франківщини стане сучаснішим завдяки співпраці з ЄС.


Для поліцейських Прикарпаття це уже не перша співпраця з представниками Консультативної місії ЄС, яка спрямована на розвиток поліцейських області, адже завдяки тісній взаємодії підвищується професійний рівень кожного правоохоронця зокрема.

15 вересня за участі начальника поліції Івано-Франківської області Володимира Голубоша та співробітників мобільного підрозділу КМЄС в Україні Яна Данка і Любові Корчагіної тренінговому центру передано побутову і комп’ютерну техніку, сучасне спортивне і медичне обладнання. Така співпраця необхідна для покращення професійного рівня й умов проведення занять для поліцейських, наближення їх до стандартів ЄС, а також надання практичної та технічної підтримки для якісного проведення всіх видів тренінгів із підвищення кваліфікації, включаючи функціональні, тактичні, спортивні тренування. Також поліцейським передано надсучасне медичне обладнання, що є дуже важливим в роботі правоохоронця, адже часто саме поліцейські першими прибувають на виклик і від їх швидкості й правильності дій залежить життя людини.
Керівник поліції Івано-Франківщини подякував представникам КМЄС за активну співпрацю, всебічну підтримку в процесі реформування відомства, а також вручив подяки й сувеніри у вигляді поліцейських жетонів.

«Покращення технічного забезпечення сприятиме підвищенню професійної підготовки особового складу і, відповідно, ефективності роботи поліцейських у питаннях попередження правопорушень та оперативного розкриття злочинів. Завдяки підтримці наших стратегічних партнерів ми і надалі будемо вдосконалюватися, розвиватися, аби якісно надавати громаді поліцейський сервіс та виконувати поставлені державою завдання», – зазначив Володимир Голубош.
Представники КМЄС цінують таку співпрацю і раді підтримати кожного поліцейського Івано-Франківщини.