Помилки, яких припускаються господині під час приготування печінки

Кулінарні рецепти

Деякі помилки, допущені під час приготування печінки, здатні зіпсувати її смак.

Печінка є вельми примхливим продуктом і вимагає до себе особливої уваги. Багато господинь починають додавати сіль у цей продукт харчування відразу після закипання води або після того, як відправлять його на сковороду. Однак такий спосіб здатен зробити печінку більш жорсткою. Важливий певний підхід, якщо у результаті хочеться отримати ніжну і соковиту страву.

Сіль

Для того, щоб печінка вийшла м’якою, соковитою, смачною, сіль рекомендується додавати прямо перед вимиканням під час термічної обробки, буквально за дві хвилини. Завдяки цьому кількість натрію мінімізується та ще й смак страви стане набагато кращим. Сіль здатна забирати вологу на себе. Це означає, що за неправильної термічної обробки печінка може вийти просто сухою і несмачною.

Замочування

Якщо хочеться отримати ніжну страву з печінки, тоді рекомендується перед приготуванням покласти продукт у холодне молоко. Спочатку слід розрізати його на невеликі шматочки. Далі відправити печінку у молоко і тримати там протягом 30-40 хвилин. Через зазначений проміжок часу продукт дістається з молока, після чого просушується на паперовому рушнику. Тепер можна готувати будь-яку страву. Вона вийде більш ніжною і смачною.

Нарізка

Перш ніж готувати печінку, важливо знати, як нарізати її. Виявляється, найкраще робити маленькі шматочки, які не більші за 1,5 сантиметра завтовшки. Це дозволить страві після приготування бути більш ніжною і соковитою.

Соус

Печінка просто обожнює вершки і сметану. Завдяки цим молочним продуктам вона стає більш м’якою, ніжною і соковитою. Тому під час термічної обробки печінки варто додавати у ємність також сметану або вершки. Але при цьому тушкувати у них можна не більше 20 хвилин. Таким чином, страва вийде неймовірно смачною.

ДжерелоПереглядів: 226
banner