Понад сорок нардепів вимагають звільнення Михайла Банка(ВІДЕО)

Без категорії, Суспільство
Не тільки громадськість Прикарпаття, але вже й законотворці вимагають відставки керівника Івано-Франківського обласного управління стратегічних розслідувань Національної поліції України, Михайла Банка.

Цього разу понад 40 депутатів Верховної Ради України звернулись до прем’єр-міністра та міністра внутрішніх справ України з вимогою негайного звільнення із займаної посади одіозного Михайла Банка.
До слова, вже більше двох місяців на шпальтах столичних та Івано-Франківських ЗМІ публікуються статті про статки родини Банків.
Розкішна нерухомість, дорогі позашляховики, земельні ділянки та будівництво комплексу неподалік гірськолижного курорту «Буковель».
У своєму зверненні до Арсена Авкова, депутати зосередили пристальну увагу на наведених журналістами фактах будівництва на природоохоронних землях відпочинкового комплексу. До речі , вказану землю батько пана Банка нібито законно придбав, після того, як його син очолив УЗЕ Івано-Франківської області, в цей же час у нього також з’явився елітний позашляховик вартістю понад 100 000$.
Впливове столичне интернет видання «Цензор Нет» також стверджує, що Михайло Банк причетний до шантажу місцевих підприємців , тобто через суди ініціював безпідставні обшуки, проводив виїмку документації чим паралізовував роботу підприємств після чого вимагав «викупу» у представників бізнесу.
Корупційною складовою діяльності Михайла Банка зацікавилось і ДБР, яке і розпочало досудове розслідування за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.364 КК України.
Незважаючи на наведені факти та порушену кримінальну справу, Михайло Банк і надалі займає відповідальну керівну посаду в системі Національної поліції України із надзвичайними великими владними повноваженнями.
Будемо надіятись, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков дослухається до вимог народних обранців та звільнить із займаної посади заплямованого у корупційних скандалах одіозного Михайла Банка.
Віталій ЧорненькийПереглядів: 195
banner