У Делятинській громаді будують спортмайданчик

Суспільство

У Делятинській об’єднаній територіальній громаді завершили будівництво багатофункціонального майданчика на території місцевого ліцею №2. Його офіційне відкриття відбудеться по завершенню карантину.


Про це повідомив голова селищної ради ОТГ Богдан Клим’юк, передає Фіртка.

За його словами, на здійснення робіт виділили понад 1,2 млн гривень, а будівництво об’єкту площею 38х20 метрів тривало майже пів року.

«На здійснення будівельних робіт з Державного бюджету громаді виділили майже 892 тисячі гривень, 310 тис. грн з обласного та ще 20 тисяч гривень витрачено власних коштів. Підприємство НГВУ «Надвірнанафтогаз» виділило додатковий фінансовий ресурс на встановлення стовбців та облаштування огорожі навколо майданчика», — підкреслив селищний голова.

Богдан Клим’юк відзначає, що відтепер місцева молодь матиме можливість займатись на ньому декількома видами спорту: міні-футболом, баскетболом, волейболом та великим тенісом.

Голова ОТГ зазначив, що це вже третій спортмайданчик із синтетичним покриттям у селищі Делятин та п’ятий — загалом у громаді.

«На черзі відкриття ще й шостого у селі Заріччя. Там завершуються будівельні роботи, вже невдовзі здамо його у експлуатацію», — сказав Богдан Клим’юк.Переглядів: 133
banner