Позачергове засідання виконавчого комітету Калуської міської ради

Суспільство

Позачергове засідання виконавчого комітету Калуської міської ради (у ZOOM-режимі) відбулось 20 вересня у приміщення гімназії села КОПАНКИ.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


На порядок денний винесли чотири питання.


Спершу проголосували за надання одноразових грошових допомог сім’ям загиблих (померлих) і зниклих безвісти Захисників України. Вирішено виділити кошти на загальну суму 350 тис. грн.


Далі члени виконкому внесли зміни до свого попереднього рішення від 28.03.2023 №61. А саме: затвердили Порядок надання одноразових грошових допомог для спорудження надгробку на могилі загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України у новій редакції.


Також внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.09.2023 №238 «Про безкоштовне харчування окремих категорій учнів закладів загальної середньої освіти Калуської міської територіальної громади у I семестрі 2023/2024 навчального року».


На завершення засідання члени виконавчого комітету ухвалили затвердити проєктно-кошторисну документацію на будівництво таких об’єктів: «Капітальний ремонт м’якої покрівлі Калуського ліцею №2», «Капітальний ремонт м’якої покрівлі та водостічної системи Калуського ліцею №10», «Капітальний ремонт будівлі на вул. 600-річчя Голиня, 35 в с. Голинь Калуської МТГ».


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 399
banner