В Івано-Франківській області відбулась робоча нарада керівників регіональних фтизіопульмонологічних медичних центрів щодо розвитку протитуберкульозної допомоги

Суспільство

Захід проведено МОЗ України та Центром громадського здоров’я за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією й Офісу ВООЗ в Україні.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб


 

Начальниця відділу управління та протидії туберкульозу Центру громадського здоров’я Яна Терлеєва представила основні здобутки національної туберкульозної програми у 2023 році, окреслила подальші пріоритетні напрями роботи, перспективи розвитку кадрового потенціалу.


“Найцінніший ресурс – це люди, які докладають зусиль, щоб туберкульоз, попри виклики сьогодення, був подоланий. Такі робочі зустрічі є надзвичайно важливими для Національної туберкульозної програми. Це дозволяє зрозуміти, що вже вдалося зробити, незважаючи на війну, а які проблеми потребують подальшої уваги та розв’язання, та визначити вектор спільних дій. Регіональні фтизіатричні центри мають посилити лідерство на регіональному рівні у розв’язанні проблеми подолання туберкульозу із застосуванням багатосекторального підходу та швидким впровадженням найкращих практик”, – заявила Яна Терлеєва.

Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 392
banner