Працівники Івано-Франківської організації Карітас провели тренінг для людей похилого віку

Суспільство

У середу, 26 квітня, у приміщенні Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбувся тренінг «Життя під тиском» для людей похилого віку, які у минулому були репресованими, остарбайтерами чи політв’язнями. Захід провела пані Вікторія Циганюк — лікарка у відділенні паліативного догляду Карітасу.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ


Тренінг розпочався спільною молитвою, яку очолив о. Володимир Чорній, директор БФ «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ». Відтак о. Володимир звернувся до людей з вітальним словом, у якому закликав присутніх ділитися своїм досвідом, як повернутися до життя після складних випробувань, з молодим поколінням.


Під час заходу лікарка розповіла присутнім про причини, типи, симптоми та способи лікування артеріальної гіпертонії (медичний термін, що означає  надмірний тиск крові на стінки артерій). Також під час зустрічі розвіювали міфи про лікування та обговорили небезпеку самолікування.


Наприкінці тренінгу всі присутні отримали продуктові набори, придбані за підтримки «Cáritas Diocesana Segorbe-Castellón».Переглядів: 369
banner