Священнослужитель Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ став лауреатом премії імені Патріарха Володимира Романюка

Суспільство

У вівторок, 25 квітня, відбулося засідання обласної комісії з присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ


Очолив захід заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Богдан Футерко. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.


«Важливо, що запроваджена така премія задля вшанування традицій високоморальних українців-духовників, продовження започаткованих ними звичаїв у сучасному сакральному, образотворчому мистецтві та у духовній літературі», — зазначають організатори дійства.

За підсумками таємного голосування у номінації «Образотворче та сакральне мистецтво» переміг отець Євген Андрухів. Священник отримав нагороду за комплекс мозаїчних ікон.


У номінації «Духовне друковане слово» перемогли Володимир Качкан та Олег Качкан за книгу «Пастори слова».


У номінації «Реставрація сакральних об’єктів» — художники-реставратори Ігор Пашанюк та Микола Бріський за настінні розписи першої половини 18 століття церкви Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ села Криворівня Верховинської територіальної громади.


У номінації «Новостворені сакральні об’єкти» — релігійна громада храму Святителя Миколая ПЦУ міста Івано-Франківськ.

Додамо, що премія імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури — це найвища в області відзнака за вагомий внесок у розвиток літературного, образотворчого, народного мистецтва, архітектури і дизайну, яку щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада.Переглядів: 525
banner